Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Opublikowano: piątek, 28, sierpień 2020

Szanowni Rodzice, drodzy uczniowie!

Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Wójta Gminy Ciasna z dnia 27 sierpnia 2020 r. z uwagi na panującą  sytuację epidemiologiczną, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczniów, ulega przesunięciu termin rozpoczęcia zajęć szkolnych we wszystkich szkołach podstawowych na terenie gminy Ciasna.

Nowy Rok Szkolny wszystkie szkoły podstawowe w  Gminie Ciasna powitają zdalnie. Zapraszamy zatem do obejrzenia Akademii inaugurującej nowy rok szkolny 2020/2021 - online. Nagranie dostępne będzie na naszej stronie internetowej we wtorek 01.09.2020.

Rozpoczęcie nauki w szkole to wielkie  wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka. Kochani Pierwszoklasiści, nie możemy doczekać się spotkania z Wami. Niestety musimy przełożyć  uroczystości Waszego powitania w społeczności szkolnej, a "TYTĘ nieodzowny atrybut każdego pierwszoklasisty wręczymy wraz z powitaniem Was w murach Naszej Szkoły.  

Dni 2, 3, 4, i 7 września będą dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla wszystkich uczniów, zapewniamy jednak zajęcia świetlicowe uczniom, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki. Jednakże zwracamy się z prośbą, aby potrzeby w tym zakresie zgłosić wychowawcom do 31.08.2020 do godz. 12.00. Dowóz dzieci na świetlicę będzie odbywał się we własnym zakresie, ponieważ w tych dniach autobus szkolny nie będzie jeździł.

w zastępstwie Dyrektora

Edyta Świąć