Podziękowanie za współpracę w roku szkolnym 2014/2015

Opublikowano: wtorek, 30, czerwiec 2015

    W imieniu uczniów i nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej w Zborowskiem chciałabym serdecznie podziękować za współpracę w roku szkolnym 2014/2015. Serdecznie dziękuję p.Katarzynie Radlak, p.Beacie Sygula, p.Klaudii Kompała i p.Beacie Koza za aktywne włączenie się w organizację i nadzór nad kiermaszem szkolnym.

    Podziękowania kieruję również w stronę uczniów, którzy byli obecni w trakcie jego trwania.Jesteśmy również wdzięczni p.Tomaszowi Gros, p.Andrzejowi Kosytorz, p.Słwomirowi Rydzyńskiemu oraz p.Janowi Ochmanowi, którzy pomogli przy składaniu zakupionych mebli dla klasy I. Pan Konrad Kaczmarek z kolei wykonał prace elektryczne na w budynku starej i nowej szkoły, a p.Krystyna Janik uszyła firany zdobiące dzisiaj salę drugoklasisów - za co również serdecznie dziękuję.

  Szanowni Państwo, szkoła to nie tylko mury i książki. To również miejsce, w którym uczymy się od siebie życzliwości, gdzie możemy liczyć na pomoc innych. Dzięki Państwa zaangażowaniu możemy dzisiaj sprawnie funkcjonować i nadal się rozwijać tak, aby każda z naszych pociech bezpiecznie, ciekawie i pożytecznie wykorzystała ten szkolny czas.

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Zborowskiem